lively-logo

Zorganizuj spotkanie online na koniec roku!

To Ty decydujesz w jakiej formie się odbędzie.

Spotkanie pod koniec roku to nie tylko liczby, analiza danych i czas na podsumowania. To także świetna okazja, aby spotkać się przy okazji świąt i zintegrować cały zespół. Zobacz, jak możemy Ci pomóc w organizacji takiego eventu!

Integracja uczestników

Możemy wybierać praktycznie bez ograniczeń! Chcesz z zespołem rozwiązać informatyczną łamigłówkę? Nie ma problemu - możemy przeprowadzić hackaton online. Stawiasz na zabawę i śmiech? Świetnie sprawdzi się quiz muzyczny czy filmowy. A może chciałbyś wraz z pracownikami pomóc św. Mikołajowi a na koniec każdy z Was otrzyma od niego prezent dostarczony prosto pod drzwi? Czemu nie! Możemy też przenieść Cię do escape roomu, z którego wraz z teamem będziesz musiał się wydostać.

Co najważniejsze, wszyscy uczestnicy mogą brać aktywny udział w wydarzeniu, czy to przez funkcję czatu, czy przez włączone kamery i możliwość włączenia się do konwersacji. My dobierzemy odpowiednie narzędzie i poprowadzimy całość - nie musisz się o nic martwić. Przekonaliśmy Cię, prawda?

Dla pewności, zobacz jeszcze nasz webinar o zaangażowaniu i dowiedz się jak to robimy!

Spotkanie świąteczne online

Nie tylko świetnie znamy się na integracji i zaangażowaniu uczestników - organizacja to nasz konik. Skąd to wiemy? Ponieważ sami zawsze organizujemy spotkanie świąteczne we wspólnym gronie i cóż... zawsze jest epicko! Chętnie przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe spotkanie świąteczne online połączone nie tylko ze świetną zabawą, ale również z nietypową integracją.

Podsumowanie roku

Jeżeli jednak na koniec roku chciałbyś przedstawić swojemu zespołowi wyniki, cele i sukcesy, które wspólnie zrealizowaliście i osiągnęliście, to nic prostszego! Przygotujemy dla Ciebie stream z tego wydarzenia, tak aby każdy pracownik firmy mógł na równi nie tylko analizować i weryfikować, ale także cieszyć się z tego, co udało się Wam do tej pory wypracować. Na koniec zaproponować możemy chwilę rozrywki dla uczestników, ale o tym wiesz już, jeżeli zagłębiłeś się w punkt Integracja uczestników. W końcu analiza i raporty nie wykluczają chwili wytchnienia i zabawy!

Daj nam znać, jak chcesz spędzić koniec roku ze swoim zespołem.
Czekamy na szczegóły!