TOP5 naszych realizacji w 2020 roku!

Pokochaliśmy online
Kilkadziesiąt wydarzeń online
Kilkaset godzin streamingów

 

TOP5
naszych realizacji
w 2020 roku!

3 minuty czytania | 12.01.2021 | Udostępnij

Możemy śmiało powiedzieć, że ostatni rok nie należał do tych zwykłych. Za nami czas pełny nowych wyzwań i nauki odnajdywania się w nowej rzeczywistości. Nic nie stanęło jednak na przeszkodzie aby realizować wydarzenia, które na długo pozostaną jeszcze w naszej pamięci. Jesteśmy dumni z ich wszystkich, ale postaraliśmy się wybrać pięć takich do których czujemy największy sentyment! Zobaczcie nasze zestawienie pięciu z nich, które zapamiętamy najbardziej.

Wypełnij formularz, a otrzymasz rekomendację rozwiązań
dla Twojego wydarzenia

Przejdź do formularza

Konferencja Online

 


Edu.Lublin

Transformacja cyfrowa w obszarze edukacji to temat przewodni konferencji, która odbyła się w listopadzie. Naszym zadaniem było zaplanowanie całości komunikacji, stworzenie pełnego scenariusza oraz wymyślenie i postawienie przestrzeni wystawienniczej dla partnerów. 17 sesji tematycznych, 31 prelegentów, ponad 500 uczestników i jeden prowadzący – Marcin Prokop.

Całość zrealizowana została na platformie PINE przy wsparciu Microsoft Teams.


Konferencja Online

 


Husqvarna Nowa Era

Doroczna konferencja dilerów Huqvarna to modelowe przeniesienie tradycyjnego wydarzenia in-person do sieci. Liczby robią wrażenie: Ponad 300 uczestników, 200 pytań zadanych na żywo na czacie, 40-osobowy team, 25 nowych maszyn i narzędzi zaprezentowanych podczas konferencji prowadzonej przez Marcina Orłosia. I najważniejsze: utrzymanie uwagi na poziomie 95%!

Przed eventem spędziliśmy ponad 100 godzin na zewnętrznych planach filmowych. W rezultacie powstał kompletny online event B2B – pełen wzajemnego zaangażowania. Zrobiliśmy to od początku do końca – strona www, zaproszenia, proces rejestracji, stream, welcome-packi – całość produkcji po naszej stronie bez żadnych podwykonawców.


Konferencja Online

 


Animarkt Stop Motion Forum

Jeden z największych festiwali animacji na świecie powierzył nam produkcję i realizację wersji online wydarzenia. To również jedna z najbardziej „żywych” tegorocznych realizacji, gdzie poprzez dużą ilość różnego rodzaju warsztatów mogliśmy szukać i modyfikować rozmaite rozwiązania, dostosowując je do potrzeb i możliwości prelegentów i uczestników. Całość zakończona ceremonią wręczenia nagród, streamowaną z wyjątkowej przestrzeni – Hali Maszyn Łódzkiego EC1. Animarkt Stop Motion Forum w liczbach to ponad 500 uczestników, 56 prelegentów z całego świata, 166 ptywatnych spotkań między uczestnikami.


Konferencja Online

 


EduDay 2020

EduDay2020 to niewątpliwie największa konferencja o edukacji zdalnej onlineEksperci, praktycy, nauczyciele i samorządowcy dzielili się swoimi doświadczeniami i wizją szkoły przyszłości. Całość dla ponad 500 osób zrealizowana została na platformie ON24.


Telewizja Śniadaniowa Online

 


OLX Know How 2021

Crème de la crème naszych ostatnich realizacji. Jedna z najważniejszych w tegorocznych konferencji dedykowanej branży HR została oparta o klasyczny format telewizji śniadaniowej. Byliśmy odpowiedzialni za koncepcję kreatywną, przygotowanie platformy komunikacyjnej, newslettery, proces rejestracji, scenariusz, projekt i wykonanie scenografii (także specjalnie zaaranżowanej kuchni) oraz całość produkcji (realizacja telewizyjna, streaming na żywo na własnej, dedykowanej stronie www). Dzięki welcome-packom wysłanym do wszystkich zarejestrowanych uczestnicy konferencji mogli wraz z obecnym w studiu Karolem Okrasą wspólnie przyrządzić kilka potraw. Podczas wydarzenia rozdane zostały także nagrody za najlepsze kampanie HR w trakcie trwania pandemii – zostały one wręczone na żywo w wybranych siedzibach firm. Wszystko to wsparte komunikacją przed i po wydarzeniu, która prowadzona była za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony internetowej, na której odbył się także streaming z OLX Know How 2021.

Bądź na bieżąco!
Pobierz raport: eventy online

Pobierz raport

Zobacz kolejną realizację

Zorganizuj
konferencję ONLINE