#Nudoodporne Ferie Jak Nigdy

Pokochaliśmy online
Kilkadziesiąt wydarzeń online
Kilkaset godzin streamingów

 

#Nudoodporne
- Ferie Jak Nigdy

3 minuty czytania | 29.01.2021 | Udostępnij

Pandemia koronawirusa spowodowała rewolucję w naszym życiu na wszystkich możliwych pozio-mach. Inaczej pracujemy, inaczej się uczymy, inaczej spędzamy wolny czas. Z wieloma aktywno-ściami musieliśmy się na jakiś czas pożegnać, kolejne dostosować do panujących realiów. Życie w ścisłym reżimie sanitarnym wiąże się z wieloma ograniczeniami, a zmieniające się przepisy nie ułatwiają planowania takich przyjemności jak urlopy. Wszyscy jesteśmy zmęczeni. Wszyscy po-trzebujemy odpoczynku, wytchnienia i beztroskiej radości wolnej od wirusów.

Styczniowe ferie były jednym z największych pandemicznych wyzwań. Zamknięcie stoków nar-ciarskich, hoteli i pensjonatów spowodowało, że wiele osób zmuszonych było zrewidować swoje plany urlopowe i odłożyć je na przyszłość. Tysiące dzieciaków zamiast szaleć z rodzicami na śnie-gu - zostało zamkniętych w domach. To, jak ogromnym wyzwaniem organizacyjnym jest łączenie pracy online z opieką nad dziećmi, wiedzą tylko ci, którzy choć raz usłyszeli podczas wideokonfe-rencji gromkie: „mamo, ja się nudzę!”.

Co zrobić z wolnym czasem, gdy nie można wyjechać z rodzicami na narty, ani nawet spotkać się z kolegami?
Jak pogodzić pracę zdalną z opieką na dziećmi i zorganizowaniem im ciekawych zajęć?
Jak ogarnąć obowiązki zawodowe i jednocześnie zająć kilkulatka, który ma już dość zabawy w samotności?

Wypełnij formularz, a otrzymasz rekomendację rozwiązań
dla Twojego wydarzenia

Przejdź do formularza

W czasie ferii dzieci się nudzą,
a rodzice mają problem.

Znudzone dzieci to zestresowani i zmęczeni rodzice. Wykończeni rodzice to pracownicy, dla których koncentracja to prawdziwy heroizm. Nasz klient, firma Adamed, postanowił wesprzeć swoich pracowników w tej niecodziennej sytuacji. A my najbardziej lubimy wspierać właśnie takie projekty!

Wspólnie stworzyliśmy akcję Ferie Jak Nigdy - #nudoodporny program zapewniający rozrywkę dzieciom pracowników firmy. Jak wiadomo, dzieciaki to najbardziej wymagający klienci, więc poprzeczka została ustawiona wysoko. Wytoczyliśmy najbardziej skuteczną broń w walce z nudą - kreatywność.
Witajcie w naszej bajce! Zapraszamy do Akademii Pana Kleksa.


Mission impossible?
Nie! Bułka z masłem!

Najważniejszym wyzwaniem, z jakim musieliśmy się zmierzyć był czas: na realizację projektu mieli-śmy jedynie 5 dni. Praca pod presją czasu to dla nas codzienność, a organizacja ferii dla dzieciaków była czystą frajda. Mieliśmy świetny pomysł, doskonałe zaplecze techniczne i sprawdzonego partnera, Smart Kids Planet - to musiało się udać!

- „Kreatywne ferie” były dla nas bardzo ciekawym projektem, ze zróżnicowaną ofertą dla dzieci z klas 1-4. Nie brakowało aktywności ruchowych, warsztatów muzycznych, eksperymentów, gier logicznych, quizów, zagadek i wielu, wielu innych - mówi Marta Jedynak, Project Manager ze Smart Kids Planet. Co najważniejsze, każda z tych aktywności była interaktywna i maksymalnie angażowała naszych uczestników. Bardzo cieszymy się, że podczas tego projektu mogliśmy współpracować z Lively - dodaje.

Stworzyliśmy platformę z całodniowym programem kreatywnych zajęć dla dzieci. W trakcie 10-dniowego turnusu bezpiecznych ferii online pociechy pracowników firmy Adamed stały się uczniami magicznej Akademii Pana Kleksa. Podczas 40 godzin fantastycznej zabawy nie daliśmy nudzie najmniejszych szans!

- Ferie zimowe 2021, jak wszyscy wiemy, są nietypowe. Ten czas wymagał innej organizacji wolnego czasu dzieci, niż zwykle - mówi Justyna Wojnar-Świstak, C&B Senior Specialist w Adamed Pharma. Z przyjemnością wsparliśmy Rodziców Adamedu w tym wyzwaniu i pokazaliśmy jak urozmaicić czas dzieciom. 2-tygodniowy autorski i kreatywny program codziennych animacji i za-jęć dla dzieci prowadzonych przez wykwalifikowanych animatorów i naukowców to była dobra zabawa i nauka w jednym! Dzięki wersji on-line trafiliśmy do większej liczby odbiorców - podkreśla.

Efekt?
Pracujący bez stresu rodzice, uśmiechnięte dzieciaki spędzające czas w bezpieczny i kreatywny sposób oraz kolejny zrealizowany z sukcesem projekt w naszym portfolio.

Bądź na bieżąco!
Pobierz raport: eventy online

Pobierz raport
Zorganizuj
konferencję ONLINE