Prokurment z efektem wow! – It's lively

Prokurment z efektem wow!

Konferencja online
Międzynarodowe wydarzenie
PINE
Making off

 

Prokurment z efektem wow!

3 minuty czytania | 11.05.2021 | Udostępnij


Czy firmy mogły przygotować się na rewolucję spowodowaną pandemią? Czy gospodarka przetrwa? Co jest kluczem do budowania bezpiecznej i zrównoważonej przyszłości organizacji? O tym wszystkim mogliśmy posłuchać podczas Procon Online Forum 2021, międzynarodowej konferencji realizowanej przez Lively, a organizowanej przez firmę Optibuy.

Zapytania ofertowe, przetwarzane faktury, uczestnictwo w spotkaniach i czytanie wiadomości email - nuda? A może klucz do biznesowego sukcesu? Te pozornie nieistotne działania, które są coraz bardziej optymalizowane przez autonomiczne technologie, mogą stać się kluczem do bezpiecznej i zrównoważonej przyszłości każdej organizacji. Takie było przesłanie Procon Online Forum 2021, konferencji, którą mieliśmy przyjemność zorganizować dla firmy Optibuy, specjalizującej się w doradztwie zakupowym i wdrażaniu narzędzi IT dla procurementu.

Zadanie postawione przed nami w briefie nie należało do najłatwiejszych. Oferta miała obejmować konferencję online prowadzoną live ze studia, platformę umożliwiającą łączenie zdalne z prelegentami oraz stworzenie strefy expo dla najważniejszych partnerów. Cyfrowe wydarzenie to już standard, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, tym razem chodziło o pójście o krok dalej i zaplanowanie wydarzenia częściowo odbywającego się w formie tradycyjnej. Pasjonująca tematyka konferencji i ambitne zadanie? Brzmi jak temat dla Lively! Brief trafił w ręce dream teamu - całość koordynował Piotr, streamingiem i stroną techniczną zajął się Filip, a za „efekt wow” odpowiadała Asia, graficzka 3D. Postawiliśmy na platformę PINE oraz studio z greenboxem, technologię dobrze znaną z filmów i pozwalającą na wyczarowanie dowolnego, wirtualnego tła. Wkrótce po spotkaniu, podczas którego opowiedzieliśmy o szczegółach projektu mogliśmy cieszyć się z informacji, że to właśnie nam klient chce powierzyć realizację konferencji.


Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami!
Wystarczy, że podasz swojego maila.  Dzięki realizacji na platformie PINE 200 uczestników z całego świata i 14 prelegentów z pięciu różnych stref czasowych mogło nie tylko obejrzeć prezentacje na scenie głównej, ale także rozmawiać indywidualnie, spotkać się ze sponsorami, a nawet linkować do swoich profili w social mediach i korzystać z wielu innych przygotowanych przez nas atrakcji. Konferencję zrealizowaliśmy w modelu hybrydowym, dzięki czemu udało nam się zorganizować w pełni bezpieczne wydarzenie łączące światy online i offline.


  Mnóstwo inspiracji, wymiana doświadczeń, a przede wszystkim fakt, że udało nam się stworzyć przestrzeń do rozmowy zbliżoną do tej, jaką pamiętamy sprzed pandemii - konferencję uważamy za wyjątkową udaną. Zawsze największą nagrodą są dla nas zadowoleni i zainspirowani uczestnicy. Konferencja Procon Online Forum 2021 była wyjątkowo ważna z uwagi na swój międzynarodowy charakter. Chcemy pokazywać, że wydarzenia online doskonale sprawdzają się nie tylko w przekazywaniu wiedzy, ale także wymianie doświadczeń osób z różnych obszarów kulturowych.


  Przyszłość jest hybrydą

  Zmienia się rzeczywistość wokół nas i nieśmiało możemy zacząć oddychać z ulgą - dzięki szczepieniom stopniowo wracamy do normalności. Czy rychły koniec pandemii oznacza odejście od eventów online? W żadnym razie! Nadchodzi czas konferencji hybrydowych – inkluzywnych, dostępnych dla każdego, łączących w sobie zalety eventów cyfrowych i tradycyjnych.

  Bądź na bieżąco!
  Pobierz raport:
  EVENTY - jak to się robi w dobie pandemii?

  Pobierz raport
  Zorganizuj
  konferencję ONLINE